Poslední z velkých paláců v Indii a jedna z největších residencí na světě je Umaid Bhawan Palace posazený vysoko nad pouštním hlavním městem Jodhpur v nádherném prostředí svěžích zahrad.
I dnes je stále aktivním královským sídlem, kde členové rodiny bydlí ve svém vlastním křídle.
Hotel byl postaven v letech 1928 a 1943. Velký palác ze žlutého pískovce se rozprostírá na 26 akrech krásných zahrad, což z něj dělá jednu z největších soukromých rezidencí na světě. Hotel nabízí ubytování v 64 luxusních pokojích a apartmánech. Svým hostům nabízí tradiční rádžasthánskou architekturu a interiér, rozlehlý bazén, střešní restauraci, bezplatné Wi-Fi a neplacené parkoviště. Dále máte možnost půjčení auta nebo jízdních kol a na přepážce s turistickými informacemi si lze zajistit celodenní výlety. Pro větší pohodlí je také k dispozici směnárna a prodej vstupenek.
Pokoje a apartmány zařízené v proslulém stylu Art Deco s výraznou atmosférou jsou klimatizované, vybavené vlastní prostornou koupelnou, Wi-fi připojením k internetu, soukromý bar, LG nebo Samsung 32 palců LCD TV s DVD přehrávač s centrálně umístěnou DVD knihovou, elektronický trezor, dvě telefonní linky se záznamníkem, 24 hodinový pokojový servis, večerní rozestýlka, Molton Brown toaletní potřeby, k dispozici je polštářové menu.
Stravování v tomto hotelu, stejně jako všechno ostatní, je skvělým požitkem. Restaurace, kouzelné salonky a pohádkové kulinářské zážitky jistě uspokojí Vaše chuťové buňky. Stolovat můžete i pod širým nebem.
Projděte si soukromé muzeum, vyzkoušejte své dovednosti na mramorových squashových kurtech nebo si zahrajte kulečník v dřevem obložené rekreační místnosti, zůstat v kondici můžete díky skvěle vybavenému fitness centru. Projeďte se pohodlným veteránem okouzlujícím městem Jaipur za doprovodu svého komorníka. Zažijte božské grilování pod hvězdnou noční oblohou za doprovodu hudby pouště. Zažijte umění Indie a její staré léčebné moudrosti v novém romantickém prostředí Taj Spa.
Termín od | Termín do | Počet nocí | Strava | Cena |
---|
© 2019 Snail Travel International a.s. Všechna práva vyhrazena.
Cestovní kancelář SNAIL TRAVEL INTERNATIONAL a.s.
Veleslavínova 6, 110 00 Praha 1
mob.: +420 602 552 624, +420 725 713 335
e-mail: info@snailtravel.cz
Právní doložka
Veškerý obsah na těchto stránkách má ve vlastnictví Snail Travel International a.s., není-li uvedeno jinak. Použití nebo reprodukce obsahu na těchto stránkách je trestná bez předešlého souhlasu společnosti.